اخبار اینترنت

اپراتورهای موبایل، اینترنت شبانه را از بسته‌های اینترنت تلفن همراه حذف کردند.
 اپراتورهای همراه اول و ایرانسل بعد از افزایش قیمت ۸ تا ۱۸ دردصدی در بسته‌های اینترنت در چارچوب مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و ارائه بسته شبانه به عنوان هدیه، در اقدامی حجم شبانه را از بسته‌های خود حذف کرده‌اند اما بنا بر گزارش‌های ارسال شده از سوی کاربران فضای ...
 توقف فعالیت شرکتهای اینترنتی غیرمجاز در منطقه شمال
 هزينه واگذاري پهناي باند اینترنت به اپراتورها حدود 20 درصد كاهش يافت.
شركت ارتباطات زيرساخت در اجراي مصوبه كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات با توجه به  شيوه  جديد محاسبه تعرفه پهناي باند  اینترنت، ازابتداي شهريور ماه سال جاري هزينه واگذاري اين خدمات به اپراتورها را ، حدود 20  درصد كاهش داد.
از این پس قطع دسترسی به اینترنت نقض حقوق بشر تلقی میشود.
کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد اخیرا قطعنامه ای غیر الزام آور را به تصویب رساند که بر اساس آن دولت هایی که به شکل عمدی و با مقاصد خاص دسترسی کاربران خود را به اینترنت قطع کنند با عنوان اقدام برای نقض حقوق بشر محکوم خواهند شد.
به گزارش «تابناک» این قطعنامه که مبتنی بر بیانیه های ...
اینترنت سال ۹۵ ارزان می شود
تازه‌ترین امکانات تلگرام برای کانال‌ها
 پیام‌رسان تلگرام در کنار تجهیز به قابلیت رمزگذاری پیام‌ها، از امکانات ویژه‌ای برای مدیریت کانال‌ها و گروه‌ها بهره می‌برد. بر اساس آمار منتشر شده از سوی تلگرام، روزانه بیش از چهارصد میلیون بازدید از کانال‌های تلگرامی به عمل می‌آید. با این تفاسیر، طبیعی است ...
احتمال فیلتر شدن تلگرام در روز انتخابات
مترجم گوگل‌ 103 زبانه شد !
سرویس ترجمه گوگل 13 زبان به ترجمه‌های فهرست زبانی خود اضافه کرد و به رقم 103 رسید.   به گزارش ایسنا به نقل از انگجت، مترجم گوگل‌ حالا با اضافه کردن 13 زبان به فهرست زبان‌های خود می‌تواند به شما کمک کند با افراد بیشتری در ارتباط باشید و شما می‌توانید با افرادی از اتیوپی ...
باگ اینستاگرام در مدیریت گروهی یک اکانت!
حدود یک هفته از قابلیت جدید اینستاگرام می‌گذرد که به شما امکان می‌دهد بیشتر از یک اکانت را مدیریت کنید. در همین مدت کوتاه یک باگ از این آپدیت پیدا شده است که انتظار می‌رود اینستاگرام هر چه سریعتر برای رفع این مشکل اقدام کند و آپدیت جدید بدهد.
کاربران اینترنت در ایران ۱۸۷ برابر شد!
خداحافظ اینترنت اکسپلورر!
مایکروسافت تصمیم دارد پنج روز دیگر به پشتیبانی از اینترنت اکسپلورر پایان دهد. بر اساس این تصمیم اینترنت اکسپلورر 8 و9 و 10 از دوازدهم ژانویه دیگر پشتیبانی نمی‌شوند.
پشتیبانی از چند حساب اینستاگرام بر روی یک تلفن همراه!
آیا با میانجیگری شورای عالی فناوری اطلاعات مشکل تلویزیون اینترنتی مرتفع می شود؟
راه‌اندازی اولین سرویس نقشه بومی کشور برروی موتور جستجوی ملی
فناوری جدید مبتنی بر نور در راه است : اتصال به اینترنت با Li-Fi
پاسخ رگولاتوری به گلایه‌های کاربران: از نظر ما اینترنت هیچ مشکلی ندارد، اگر شکایت دارید تماس بگیرید.
معاون نظارت سازمان تنظیم مقررات رادیویی معتقد است: در حال حاضر مشکل خاصی در شرکت‌های ارائه‌کننده اینترنت وجود ندارد و لازم است اگر فردی احساس مشکل می‌کند از طریق سامانه ۱۹۵ مشکل خود را پیگیری کند.