اخبار رگولاتوری

همه چیز درباره بسته‌های تشویقی!
بسته‌های اینترنت یا مکالمه‌ای که توسط اپراتورها ارائه می‌شود، سقف زمانی دارد و پس از مدتی باید توسط اپراتور تغییر کند؛ به همین دلیل حتی اگر یک بسته پرمخاطب باشد، ممکن است پس از مدتی حذف شده و بسته‌ی دیگری جایگزین آن شود.
رجیستری تبلتهای سیم‌کارت‌خور آغاز شد.
 ثبت سرویسهای ارتباطی مشترکان به آنان اطلاع‌رسانی می‌شود
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری اعلام کرد: تمامی سرویسهای ارتباطی و فناوری اطلاعات که برای متقاضیان ثبت می‌شود در قالب پیام کوتاه از طریق سامانه استعلام تعداد سرویسهای مشترکین اپراتورهای مخابراتی به شماره تلفن همراه آنان اطلاع‌رسانی می‌شود.
 هشدار به متقاضیان استفاده از سرویسهای ارتباطی و فناوری اطلاعات
 شفاف سازی رئیس رگولاتوری در خصوص نحوه محاسبه مصرف منصفانه؛ هشدار به شرکتها برای رعایت حقوق مصرف کنندگان
رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: در محاسبه مقدار آستانه مصرف منصفانه ماهیانه یا میزان تبادل ترافیک مجاز در ماه در تعرفه های اعلامی شرکت‌های ارائه کننده خدمات اینترنت، ترافیک داخلی و بین‌الملل بصورت ترکیبی لحاظ می شود.
کیفیت اینترنت شرکت‌ها را تست کنید!
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، با ایجاد سامانه سنجش سرعت و کیفیت اینترنت، امکان تست کیفیت اینترنت را برای کاربران ۱۳ اپراتور، با هدف ساماندهی وضعیت ارائه این خدمات در کشور، ممکن کرد.
کمیسیون تنظیم مقررات؛ قیمت سرشماره‌های ۴ و ۵ رقمی تلفن را تغییر داد.
کدام اپراتورهای اینترنتی اخطار کم فروشی گرفتند؟
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوري از اخطار توقف فروش به برخي از اپراتورهاي ارائه‌دهنده اينترنت پرسرعت خبر داد.
به گزارش روابط عمومي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي، غلامرضا داداش‎‌زاده گفت: با توجه به نظارت‌هاي انجام شده سه اپراتور PAP شامل ندا گستر صبا، داده گستر ...