چرا اینترنت ADSL افرا ؟

ADSL یا همان (Asymmetric Digital Subscriber Line) ، فناوری است که برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اینترنت، طراحی و در اختیار عموم استفاده‌کنندگان قرارگرفته است. با بهره‌گیری از این فناوری کاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از یک خط تلفن، به‌صورت دائم و با سرعتی بالا به اینترنت متصل شوند.
«افرا رسا» به‌عنوان بزرگ‌ترین مجموعه ارائه‌دهنده سرویس ADSL پس از مخابرات کشور با پوشش خدمات در بیش از 800 مرکز مخابراتی در کل کشور سرویس ADSL را با شرایط خاص ارائه می‌نماید.
اطلاع‌رسانی الکترونیکی، ایجاد ارتباط آموزشی، فراهم کردن زمینه پژوهشی و علمی در نقاط مختلف دنیا، آموزش الکترونیکی، اتصال به کتابخانه‌های پیشرفته و غنی، پژوهش از طریق مجلات و... بخشی از پیامدها و تأثیرات مثبت اینترنت در بعد فرهنگی است و باعث شده است که «افرا رسا» به این موضوع بیندیشد که برای اولین بار به کاربران گرامی سرویس‌هایی با پهنای باند بالاتر از 8Mbps ارائه نماید که با استقبال بی‌نظیر هم‌میهنان عزیزمان مواجه شد

  • افرا ارتباطات ثابت رسا

پیرو رویکرد جدید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در تجمیع پروانه های ارتباطی قدیم و ارائه پروانه هایFCP  وServco   ، این شرکت با هدف فعالیت در زمینه سرویس های ارتباطی  در سال 1394 به سهامداری تعدادی از شرکتهای دارنده پروانه سابق ISP و VOIP تاسیس گردید و با اخذ پروانه سروکو از سازمان شروع به فعالیت نمود.شرکت افرا ارتباطات ثابت رسا به جهت برخورداری از حدود 40 سهامدار فعال در زمینه خدمات اینترنت که در استان های مختلف مستقر هستند از پتانسیل بسیار خوبی در زمینه فنی و فروش و بازاریابی در سراسر کشور بهره مند می باشد که در مقایسه با سایر شرکتهای دارنده پروانه سروکو کم نظیر می باشد.هم اکنون این شرکت در بیش از  18 استان مشتمل بر استانهای تهران ، البرز ، زنجان ،آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، خوزستان ،هرمزگان ، خراسان رضوی، خراسان شمالی ، خراسان جنوبی ، گیلان ، مازندران ، گلستان ، فارس ، لرستان ، همدان ، کرمان ، اصفهان به واسطه حضور سهامداران این شرکت دارای دفاتر استانی فعال میباشد. و در 13 استان دیگر نیز در شرف عقد قرارداد نمایندگی و تکمیل دفاتر استانی و شبکه فروش خود در سراسر کشور می باشد.